Hakkımızda
YesilTopuklar.com Nedir?

YesilTopuklar.com muhafazakar yaşam biçimini benimseyen bayanlara özel oluşturulmuş Türkiye'nin ilk ve en büyük giyim, yeme-içme, alışveriş, tatil, sağlık ve yaşam rehberidir.

Siteyi incele
Seçkin Online Alışveriş Kampanyaları

Alisveris.YesilTopuklar.com Türkiye'nin en popüler online alışveriş sitelerinden editörlerimiz tarafından özel olarak seçilen ve seçkin markalara ait indirim kampanyalarının bulunduğu bir online alışveriş merkezidir.

Ürünlerim burada yayınlansın!
%50

Beymen ürünlerinde indirim

İndirimi Yakala

Yeni Sezon Beymen İndirimleri Şaşırtıyor!

Beymen, şık, zarif ve seçkin bayanların gözde markası… Armani, Gucci, Prada, Dolce Gabbana, Chanel, Etro gibi dünyaca markaların ürünlerini müşterilerine sunan Beymen, lüks giyimin en büyük öncülerinden. Şimdi Beymen’in yeni sezon ve trend ürünleri Morhipo ile online mağazaya taşındı. Morhipo mağazasında daha çok çanta ve aksesuar modellerini sergileyen Beymen’de sezonun her döneminde indirim bulabilirsiniz. Özellikle farklı tasarımlara sahip şık ve modern çanta modellerinin bulunduğu Beymen online mağazasında yeni sezon veya sezon sonu ürünleri uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Beymen‘in online mağazasındaki indirimlerden faydalanmak için hemen tıklayın ve Morhipo‘ya üye olun.

Beymen Morhipo