Hakkımızda
YesilTopuklar.com Nedir?

YesilTopuklar.com muhafazakar yaşam biçimini benimseyen bayanlara özel oluşturulmuş Türkiye'nin ilk ve en büyük giyim, yeme-içme, alışveriş, tatil, sağlık ve yaşam rehberidir.

Siteyi incele
Seçkin Online Alışveriş Kampanyaları

Alisveris.YesilTopuklar.com Türkiye'nin en popüler online alışveriş sitelerinden editörlerimiz tarafından özel olarak seçilen ve seçkin markalara ait indirim kampanyalarının bulunduğu bir online alışveriş merkezidir.

Ürünlerim burada yayınlansın!
%50

Hotiç Yaya ürünlerinde indirim

İndirimi Yakala

Hotiç Yaya

Hotiç Yaya‘da Yazın izlerini taşıyan canlı renkler, kış modellerinde ayrı bir keyifle yorumlanmış. Süet, açma, finisajlı deriler, antilop ve piton baskılı deriler öne çıkan detaylar. Rafine ve temiz kesimler, göz yormayan renkler ve tüm sadeliğine rağmen, beklenmedik detaylarıyla herkesi şaşırtmaya devam eden bir bütünlük sergiliyor. Sonbaharın habercisi okulların açılışı ile kışa sıcak bir merhaba diyor Hotiç YAYA koleksiyonu. Yazın eğlenceli renkleri, sonbaharın renkleri ile kombinlenerek Kışa sıcak bir dokunuş sağlıyor. Petrol mavileri, tütün sarıları ve şarap bordoları öne çıkan renkler.Bu grubun öne çıkan ürünleri loaferlar, babetler ve hafif ökçeli ayakkabılar. Açma deriler, süetler ve antilop deriler yoğun olarak kullanılıyor. Tabanlar yine Hotiç YAYA‘yının farkını hissettirecek şekilde rahat ve konforlu. Bu ürün grubunda şehir yaşantısına uygun olarak tasarlanan botlar, çizmeler ve ayakkabılar yine yumuşak tabanlar ve deriler ile farkını ortaya koyuyor. Tütün ve şarap bordoları ağırlıklı renkler iken süet ve antilop öne çıkan deriler. Yürümeyi seven Hotiç YAYA kadınına günlük koşuşturması içinde, hem şık hem de rahat bir alternatif sunuyor. Modayı takip etmekten çok, kendi modasını yaratan HİPSTER ürün grubunda, kauçuk tabanlı botlar ve ayakkabılar yer alıyor. Bağcıklı botlar, her pontta kendini gösteriyor. Elektrik mavileri, çimen yeşilleri gibi öne çıkan renkler şehir yaşamının yansımalarını taşıyor. Hotiç YAYA‘nın ürünlerine indirimli olarak sahip olmak için şimdi kampanya linkine tıklayın ve Morhipo‘ya üye olun.

Hotiç Yaya Morhipo