Hakkımızda
YesilTopuklar.com Nedir?

YesilTopuklar.com muhafazakar yaşam biçimini benimseyen bayanlara özel oluşturulmuş Türkiye'nin ilk ve en büyük giyim, yeme-içme, alışveriş, tatil, sağlık ve yaşam rehberidir.

Siteyi incele
Seçkin Online Alışveriş Kampanyaları

Alisveris.YesilTopuklar.com Türkiye'nin en popüler online alışveriş sitelerinden editörlerimiz tarafından özel olarak seçilen ve seçkin markalara ait indirim kampanyalarının bulunduğu bir online alışveriş merkezidir.

Ürünlerim burada yayınlansın!
%30

Timberland ürünlerinde indirim

İndirimi Yakala

Timberland

Türkiye’de ayakkabı trendini geçmişten bugüne taşıyan Timberland, dünyaca tanınmış ve prestijli bir ayakkabı giyim markasıdır. Timberland‘in tek yetkili satıcısı Deriden‘dir. Bünyesindeki önemli dünya markaları ve kendine özgü tasarladığı vintage stillerle, yaşayan, eskimeyen ve ayakkabı modasının vazgeçilmez markası olan Timberland ülkemizde 45 noktada satışta bulunmaktadır. Özellikle kış aylarına özel ürettiği botlarla müşterilerinin beğenisini toplayan Timberland şimdide uygun fiyat avantajları ile sadece Morhipo‘da. Morhipo online satış mağazasındaki Timberland ürünlerine sahip olmak için kampanya linkine tıklayın ve üye olun.

Timberland Morhipo